Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak podciagnac przedni zderzak??


Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem z przednim zderzakiem. A dokladniej, mam spora szpare miedzy reflektorem a zderzakiem z prawej strony, z lewej jest cacy, a nie mam zbytnio czasu zeby jechac na warsztat zeby mi to zrobili, no i oczywiscie szkoda mi troche forsy. Ma ktos moze pojecie jak to zrobic samemu? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak z opisu to raczej trudno sobie wyobrazić co jak i ile. Może jakaś fotka? Jak mniemam, samo to się nie zrobiło :mrgreen: Jeżeli sam nie zajrzysz i nie ocenisz sprawy to raczej wirtualnie Ci nie pomożemy. NIe jest to standardowa przypadłość Meganek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekok,

W Twoim modelu zderzak jest mocowany na dwie śruby po bokach do blachy nad kołem i potem jeszcze na cztery wkręty do plastikowych osłon nadkola i plastikowej osłony od spodu. Mi przy próbie odkręcenia urwały się te dwie metalowe śruby (chyba na klucz 10). Wtedy zderzak faktycznie może wisieć na zatrzaskach. Trzeba rozwiercić i ponownie gwintować i dać nowe śruby, najlepiej psiuknięte smarem z miedzią. Może jednak przy puknięciu zderzak wyskoczył Ci z tych śrub i trzeba go tylko ponownie przykręcić. Sam zderzak trzyma się jeszcze na plastikowych prowadnicach po bokach i z przodu, więc może jest źle wprowadzony w boczną prowadnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, z tymi fotami to moze byc ciezko, nie za bardzo mam czym, z reszta jeszcze nie wiem kiedy bede mial okazje na kanal wjechac. Ale jak zrobie to opisze co i jak krok po kroku. Dzieki i pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam podobny problem jak w temacie. Z jednej strony opadł mi zderzak przy lampie ze wzgledu na to ze zachaczyłem o wystajacy kamien.

Mam pytanie czy sa prowadnice po boku które trzymaja taki zderzak? Czy jest mozliwosc ze sie złamały czy jakos wypadły bo chciałbym go podniesc. Ma ktos moze jakies zdjecie jak to wyglada za nim to rozbiore?

Przyznam ze troszke jest rozbierania a chciałem sie zoorientowac za nim zaczne to robic. Prosze o pomoc.

/Mati

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!