Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zawieszenie megane cupe


pucek007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

tam nie ma co zamienic:D zawieszenie jest na belce, przestawiasz w niej w zaleznosci o ile chcesz obnizyc taka liczbe zabkow i po sprawie, mozesz jak chcesz kupic belke z juz przestawionymi i sobie wstawic jak na sile chcesz bardzo cos kupic ale to jest totalnie bez sensu:D zapraszam na http://forum.meganecoupe.pl tan wszystko znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowym uzytkownikem i moge sie wypoiedziec cos na temat obnizenia Meganki:)) mam Megane Coupe 96r mam ja obnizona o 30mm na belce a na przodzie sportowe sprezyny obnizenie w salonie, zawieszenie na autostradzie jak i na rownych drogach sprawuje sie swietnie, jednak w Polsce ciezko znalezc takie drogi :) dlatego co 3miechy jade na gwarancje z tylnimi drazkami ktora mi uznaja i nie ma klopotu:) jednak na dluzsza mete jest to klopotliwe tym bardziej ze w w bagazniku jest wsadzone jeszcze granie i musi byc z tego powodu dobrze umocowane:) polecam na autostrady nie polecam na Polskie drogi :) w razie pytan GG 9524492

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zamiar obniżyc tyna belke. Podobno nie jest to trudne i mozna to zrobic samemu. Obnize ja tak o 2 zęby im bardziej obnizasz belke tym robi sie ona twardsza. Mam nadzieje ze nie bede tarł tłumikiem po asfalcie :) słyszalem ze gdzies utwardzaja te belkii profesionalnie i robia ją twarda na kamien ale nie wiem ile to kosztuje i gdzie to sie robi dokladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio nie wiem czy sam sobie obnizysz belke:) bo z tego co ja wiem to Renault ma do tego specjane klucze ktore nie sa zbyt tanie i ciezko je dostac. Np w okolicy jeleniej gory robi to tylko RENAULT i jeden jakis inny zaklad:)) jzeli uda ci sie obnizyc samemu to RISPEKT!! jezdze na takim zawieszeniu juz 1,5 roku i poweim ci ZASTANOW SIE CZY TEGO CHCESZ:)) to nie jest zawias na Polskie drogi!! ALE za to fajnie wyglada:) 145 km/h wchodzilem w zakret i przyspieszalem;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem własnie ze na nasze drogi moze byc to uciażliwe. Ale wyglad jest fajny i lepiej sie trzyma drogi bo jak jade z wieksza prędkoscia na standardowo podniesionej belce to pływa jak statek na morzu. Rozmawiałem z paroma ludzmi mowili ze jest to mozliwe a klucze jest łatwo dorobic. Nie wiem nie jestem pewny czy mi sie uda. Ale jak dam rade to napisze:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem wlasnie musze nad tym pomyslec. Mowił mi znajom ze raz tak utwardzili clio to jak weszło 4 osoby z tyłu auto prawie w ogole nie siadło moze są jakies sportowe belki :-) . A byłem dzisiaj na przegladzie i amorki mi trzyamają po 80% wiec jest dobrze. wkurza mnie to ze jak siądzie mi do tyłu 2 osoby to strasznie mi dupa siada. denerwuje mnie ta belka wolałbym sprężyny nie było by wtedy z utwardzeniem problemu. Jakos nie pewnie sie czuje jak wchodze w zakret z wieksza predkoscią dupa mi alta jak podymana :evil: musze poszukac jakiegos sposobu zeby pokombiowac cos z tym zawieszeniem :D ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!