Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dobry warsztat w trojmiescie


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Od tygodnia jestem posiadaczem Megan Scenica II 2005 rok, auto sprowadziłem z Belgii i poszukuje dobrego i sprawdzonego warsztatu w trójmieście lub okolicach , na samym początku chciałbym wymienić rozrząd i gólnie sprawdzić auto . Ceny a ASO wszyscy chyba dobrze znaja tak wieć może ktoś coś poleci ?

Z góry serdeczne dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

witaj dwóch fajnych facetów prowadzi warsztat reno jak jedziesz w kierunku straszyna od strony obwodnicy przed pawilonami na zakręcie skręcasz w prawo i kirujesz się na stację paliw polcam chłopaki pracowali u CENZURA zdunka są solidni i w miarę tani pozdrawiam

 

Przypominam, że zabrania się obrażania w postach innych userów, a także umieszczania treści ogólnie uznanych za obraźliwe, niestosowne. (patrz pkt.3 regulaminu forum) Na takie określenie jakie zastosowałeś należało by mieć wyrok niezawisłego sądu w kieszeni, uprawniający Cię do jego stosowania. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

najpierw chcialem przeprosic za nie stosowne słowo które wcześniej użyłem a teraz konkrety mianowicie jadoąc obwodową w kierunku łodzi jest zjazd na straszyn i tam się udajesz skręć w kierunku straszyna i po przejechaniu ok 300 m przed zakrętem odbijasz w prawą stronę (kieruj się na stację paliw tylko lpg ,tłumiki ) są na końcu placu jak byś miał problem topodaję mój nr tel 695-442-554 pozdrawiam tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Dzięki za odpowiedź i sorry że tak późno odp. ale zupełnie zapomniałem o tym pytaniu. Czy ten warsztat czasem to nie jest to? http://www.eurowarsztat.pl/dla_klientow/pokaz_w.php?id=52

Potrzebuje zrobić rozrząd w swoim autku i szukam fachowców. Z tego linku chcą 350 robocizna + 350 części. Razem 700zł. Interesuje mnie fachowa robota bo podczas ostatniej zimy to co sie działo z tym autem i fachowcami to SZOK. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!