Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana konsoli centralnej


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info o MR - w ogóle nie miałem wcześniej pojęcia że coś takiego jest na FTP'ie.

 

co chcesz konkretnie wiedziec??

Konkretnie to np., czy ktoś miałby do polecenia jakąś osobę z Wawy/okolic, która już to wcześniej robiła? Albo: czy jest coś szczególnego na co trzeba zwrócić uwagę przy tej wymianie (ew. co łatwo przeoczyć)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W megane II z kierą po prawej stronie system pedałów jest rozwiązany tak jak w samochodach do nauki jazdy, więc wystarczy to ustrojstwo wytargać i pedały przełożyć na drugą stronę... pompa hamulcowa i serwo jest po tej samej stronie wystarczy zmienić serwo bo jest inny skok, następnie przekładasz światła, lusterka, podszybie, silniczek wycieraczek, wycieraczki, nic nie trzeba ciąć bo ściana grodziowa jest symetryczna, musisz mieć też inne boczki drzwiowe, chociaż nie koniecznie, przekładasz też wykładzinę i wytłumienie pod nią (inne wytłoczenia), chyba też trzeba przełożyć podstawki pod siedzeniami, następnie zabawa z układem kierowniczym, licznikiem, no i całą deską rozdzielczą, komplet łącznie z plastikami od klimy i plastikami na tunelu - tam gdzie jest ręczny, kanały wentylacyjne też do wymiany... najbardziej przerąbaną rzeczą jest zabawa z elektroniką w tym samochodzie, wiązki w drzwiach, czujniki itd... kaplica. na koniec po takiej przekładce udajesz się do rzeczoznawcy on ocenia czy jest to zrobione ok wydaje zaświadczenie i dopiero lecisz do stacji diagnostycznej na badania z ów kwitkiem.... zabawa może i warta świeczki bo meganki II w Anglii po lekkim dzwonie można dorwać za 1600funtów na full wypasie... ale naprawdę jak nie masz człowieka który się w to nie bawił z Renatkami to się za to nie bierz bo naprawdę strasznie dużo nerwów to kosztuję, już nie mówię o szukaniu części, pierdołek i innych bzdetów...

szkoda że jesteś z Wawy bo mam z takimi rzeczami styczność i wiem kto się tym zajmuję no ale to teren Małopolski.

trzeba liczyć tak 7-8tysi

 

popytaj i poczytaj tutaj:

http://www.angliki.fora.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!