Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

schemat lub cokolwiek np. link.


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i szukam i nigdzie nie widze. Schemat albo jakikolwiek material o skrzynce bezpiecznikow z meganki 97" benzyna. Bede bardo wdzięczny na pomoc, albo jakies informacie. Bo musze ulatwic sobie prace przy montazu autoalarmu. Z gory dziekuję i sluze pomoca od elektroniki glownie alarmow i bajerow elektronicznych :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pozdrawiam..

Zwracam się z prośbą o info na temat schematu instalacji Megane 1,6Rt..

Mam wątpliwości i spostrzegłem znikające oświetlenie, jedna lampa cofania,przerwy w dopływie napięcia na radio.. Bez schematu nie mam możliwości przemierzenia obwodów.. Gdyby ktoś z Kolegów dysponował takowym schematem lub znał i wskazał drogę do niego

byłbym dozgonnie wdzięczny..

janek bmj

[wystarczy użyć opcji szukaj,post przeniosłem do tematu w którym wklejałem już schematy, pierwsze i ostatnie ostrzeżenie] -Robak

 

[ Dodano: 2007-08-12, 20:46 ]

Pozdrawiam...

Do Robak....

Nie denerwuj sie.... Troszkę wyrozumiałości dla starszych ludzi..

Bardzo Ci dziękuję ... Cóż ja bym bez Ciebie biedaczek zrobił... ???

:)

janek bmj

[Drogi wielolatku nie staraj się doprowadzić mnie do złości]-Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego nikt się nie denerwuje i sarkazm w Twojej odpowiedzi troszkę nie na miejscu :!:

Wystarczyło zerknąć lekko w górę i znalazłbyś podaną procedurę gdzie znaleźć schematy.

Jednak jak konkretnie palcem trzeba wskazać to proszę zerknąć poniżej.

 

forum ogolne > instrukcje > ftp > manuale > megane

 

tam sa schematy elektryczne do MI i MII

 

 

lub tak ftp://ftp.pikur.digi.pl/Manuale/Megane

ftp://ftp.pikur.digi.pl/Manuale/Megane/Me...lectric_schemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!