Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MEGAN II pali postojówki LED !


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega przeczytał regulamin tego forum, bo coś mi się wydaje, że nie :!:

Identyczny, drugi post wylądował w koszu. - Prezes

 

Witam kupiłem w rako tuning komplet postojówek LED

1.jpg

założyłem do megi II (cena 10zł) na allegro identyko są po 3zł pojeździłem 2 dni i sie jedna spaliła, druga zaczeła mrugać jak stroboskop. Pomyslałem że problem z instalacja bo diody miały swiecic 11lat :)

 

Nastepnie znalazłem takie żarówki

w5w_1.jpg

sa dwa kolory do wyboru biały i niebieski. Niebieski jest chamski i nadaje sie do maluchów ale biały kolor to poprostu miazga, taki mały xenonik. Cos pieknego !!!!!! Cena 9zł sztuka. Wszystko fajnie w nocy wygląda ale to już 2 komplet tych żarówek spalił mi się w 2 dni :) co robić ? to nie wina żarówek bo sprawdzałem różne LEDy i szystkie sie palą. Te żarówki muszę mieć bo jak pomysle że mam założyć zwykłe to chcę to auto rozłupać :-D

 

te żarówki polecam do oswietlenia bagaznika, niesamowicie mocne światło, ja mam niebieska bo oswietla mi car audio. Ale biała daje 10x wiecej swiatła niż ta zwykła żarówka. Polecam tez żarówki rurkowe 36mm jako oświetlenie do tab rejestracyjnej. Zalety

 

- fajny efekt świetlny

- nie nagrzewaja sie podczas pracy, zwykłe topią wkłady!!! tym bardziej że sie jeździ teraz cały czas na lampach.

- oszczednosc energii

- żywotność do 11 lat :P

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

kinimod, Ja mam te diody w drzwiach w podsufitce, w bagażniku oraz w oświetleniu tablicy rejestracyjnej i co dziwne oświetlenie wnętrza (wyglada super) działa od momentu włożenia, natomiast oświetlenie tablicy to już trzeci komplet. Chociaż odpukać bo ten świeci najdłużej z nich wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tez w srodku hulaja, a tablice zrobilem na zwyklych spowrotem, bo to bez sensu.

Kwestia tego, ze tablica swieci sie na okraglo, a oswietlenie wnetrza klikadziesiat razy krocej. Jak bylem na wakacjach i czesciej sie zagladalo do samochodu, zapalalo na dluzej lampki podczeas jazdy, to tez 3 zaroweczki (z 10) odmowily wspolpracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driver, przecież już rozwiązałeś ten problem (instalując stabilizator napięcia) jak montowałeś xenony.

 

No rozwiązałem, trzeba wlutować stabilizator dostępny w każdym sklepie elektroniczny koszt 2zł. A co do oświetlenia wew jak wkładam diody to one delikatnie i tak swiecą nawet przy wył oświetleniu. Do tego nie maja płynnego przygasania :?: ale biały kolor diód ehh naprawdę fajny :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
cytowanie

 

jaki stabilizator?? zapodaj jakiś link z allegro jak to wygląda... i gdzie to wlutowałeś??

 

 

:-DNo i po co cytujesz całego posta jak odpowiadasz bezpośrednio pod nim.

No i pl-literki gdzie :-D

 

 

Poprawiłem język

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja wymieniłem wszystkie żarówki typu W5W jakie są w reni na białe LED i świeci rewelacyjnie.

Mi na razie żadna się nie przepaliła,płynnie przygasają i nie świecą przy wyłączonym oświetleniu np. podczas jazdy jak u kolegi Driver-a,zależy pewnie od producenta.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!