Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Reneult Scenic 1,9 dci


Dario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proszę o poradę użytkowników Renault Megane Scenie 1,9 dci – a mianowicie na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie tego autka???? Jakie są słabe strony tego wozu??? Pytam bo kolega chce kupić taki samochód z 2000/2001 rok z polskiego salonu z przebiegiem 240 tys. km.

 

Oglądałem to auto razem z nim i w sumie to jestem zaskoczony, że po takim przebiegu autko naprawdę fajnie się buja. Sharan mojego stryja gorzej chodzi niż ten Scenie a ma 190 tys.km. Z faktur wynika, że po 220 tys.km miał wymieniane wtryski- tzn. wtryski dci też potrafią wytrzymać taki przebieg)) bez uszczerbku! Turbina ładnie dmucha i o dziwo facet nigdy jej nie wymieniał???? Czekam na wasze sugestie na co jeszcze tam zerknąć??? Z czym mieliście dziwne problemy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdże autem z tym silnikiem od pół roku, co prawdza przejechałem dopiero 15000 km ale jak na razie nie mam zastrzerzeń. Mam problem tylko z napinaczem paska wielokliowego - na pewnych obrotach dzwoni. Wymiania napinacza nie pomogła. Nie ma to jednak wpływu na pracę silnika, tylko nie miłe dla ucha. Po za tym RAKIETA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę o poradę użytkowników Renault Megane Scenie 1,9 dci – a mianowicie na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie tego autka???? Jakie są słabe strony tego wozu??? Pytam bo kolega chce kupić taki samochód z 2000/2001 rok z polskiego salonu z przebiegiem 240 tys.

 

Kolego ja takie autko kupiłem 7 miesięcy temu i ze sprawdzeniem pojechałem do serwisu niewielki koszt ok. 150pln. i wszystko mi poweidzieli podpieli kompa sprawdzili wszystko.

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NA WSTĘPIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH MEGALOMANÓW jestem nowym klubowiczem ,ale starym kierowcą i właśnie się prześadłem z golfa4 na scenika 1,9 dci z 2002 r i po mieśącu jazdy jestem milo zaskoczony jak narazie jest ok A SREWISY RENO LUDZIE OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM BO ANI WAM NIE POMOGĄ TYLKO Z WAS ZEDRĄ KAŚORE A COŚ WIEM NA TEN TEMAT.Szkoda tylko że na naszym rynku jest tak mało a raczej wogle literatury odnośnie takich dziwnych aut .A FUNFEL NIECH KUPUJE BO PRAWDA JEST TAKA ŻE NIEMA AUTA Z KTÓRYM NIEMA PROBLEMÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!