Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MEGane cc ... KONTROLKA asr


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... chcialbym sie was doradzic bo mam maly problem ... opisze wszystko pokolei :mrgreen:

- moja megane cc jest z 2004 roku , sprowadzilem ja z francji z salonu ( wersja wystawowa) aktualny jej przebieg to 3 tys km w tym 2 tys moje ;-) , auto duza stalo na zewnatrz ( wszelkie uszczelki byly zielone a tarcze z takim nalotem ;-) ) silnik 1.6 , i przez miesiac nic sie nie dzialo

 

- tydzien temu zalozylem radio JVc a oryginalne wywalilem , podpielem wszystko tylko od sterowania pilotem sobie wisi kabelek , ale w ten dzien co zakladalem radio jechalem po przejsciowke do anteny i jechalem wogole bez zadnego radia a kable wolne wisialy , stalem w korku i mi zgasl bo zle sprzeglo poscilem ( przyzwyczajam sie z celicy) i zgasl szybko odpalilem i swiecil sie ASR i po chwili zgasl , wroclem zalozylem radio i gitara

 

- dzis moja matka autem pojechala do szkoly , stala na skrzyzowaniu skrecala w prawo i albo poslizg ( olej) zlapala i pojechala kawalek prosto ( mowila ze kierownica nie mogla ruszyc) zahamowala stanela i zgaslo auto , wlaczyla i znow swiecilo sie od ASR ... dodam ze tylko jest to jej opis ... poslizg to moja teoria ale jechala bardzo wolno ,,,potem jak wracala ze stacji i odpalila auto znow swiecil sie chwile ASR i zgasl po chwili

 

- wrocila ... a ja sprawdzilem ASR czy dziala ( dziala) sprawdzilem ABS ( dziala) , wlaczylem i wylaczylem ASR , komputer nic nie pokazuje

 

W poniedzialek chyba udam sie do warsztatu RENAULT i kaze sprawdzic komputer czy wszystko ok i ogolnie naped zeby sprawdzili i uklad kierowniczy ...

 

TERAZ PROSBA DO WAS ... czy wiecie co moze byc , czym to moze byc spowodowane i czy moze to byc wina tego ze auta dluuuuugo stalo ?

 

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze masz po rpostu zawilgniete kostki lub komputer(!) w pierwszej serii (przed poprawkami, nie mylic z liftingiem) byl problem zalewania komputera... :shock: moze wlasnie to sie u Ciebie stalo, skoro sam mowisz ze uszczelki byly zielone, czyli za sucho to mu nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!