Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Two Angry Women - Female Road Rage.


Easy

Rekomendowane odpowiedzi

a wystarczyło powiedzieć "przepraszam"

ja pod blokiem zwróciłem uwagę jednej pani co pozwalała swoim dzieciom się bawić między autami że kopią po drzwiach nie tylko moich to mnie zwymyślała i do dziś się nie odzywa ale to już taka mentalność, ja mam swojego soft guna i metalowe kulki a WIEŚvagen ma wypukły dach ach te gradobicia hihihiihihihiiihhiihi więc jak mnie wkurzy to może być oberwanie chmury :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, ja jestem chory jak mam postawic auto na takim parkingu pod blokiem :-) Albo tzw wozki ninja jak to moj kolega mowi, ktore jezdza pod wplywem wiatru po calym marketowym parkingu i obijaja sie o auta :D

Ojciec, jezdzi do roboty Fiatem Tipo. Jak go kupil to nie byl mocno oklepany, po roku stawiania go na parkingu dla pracownikow jego stan bardzo sie zmienil :D Ale to stare autko, to tak nie szkoda. I jak tu teraz kupic nowe auto w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie stawiasz? masz garaż niestety nie stać mnie jeszcze na taki luksus

ale to już tak jest że nie wszyscy byli uczeni poszanowania cudzej własności i dlatego jest tak jak jest w naszym kraju, gdzie sąsiad sąsiadowi potrafi wgnieść drzwi a potem głupa udawać uffff ale mi się ciśnienie podniosło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Poznaniu tez nie mam garazu ale auto trzymam na pseudo-strzezonym parkingu, gdzie wstep ma tylko kierowca auta (w teorii) ale dzieciecych pielgrzymek pomiedzy autami to nie ma. No ale jak gdzies jade to juz takich warunkow nie ma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to jest na parkinagach pod blokami - zależy jeszcze jaka jest okolica i jacy sąsiedzi. Ja jak parkuję to patrzę kto pomiędzy stoi aby później było łatwiej dotrzeć do tej osoby.

Kiedyś miałem taką sytuację, że postawiłem samochód pod blokiem, poszedłem po psa no i idąc widziałem, że przyjechał nielubiany sądziad - burak, bebol wielki jak bęben od pralki - i biały ślad na boku. A ślad byłz jego samochodu jak drzwi otwierał. ALe niestety nie dało się dogadać z tym człowiekiem no to halo na policję. Niestety ja z tego nic nie iałem, jedynie satysfakcję no i od tamtego czasu parkuję samochód z dala od niego, albo w miesjcu gdzie nie ma samochodów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładnie panowie od 1,5 roku mieszkam w krakowie i powiem wam ze od stawiania auta pod marketami juz jest całe wyobijane i wszedzie czarne smugi od czyjis zderzaków bezmozgi nie potrafia jezdzic i mi auto obijac kur..... :evil: wszedzie zagiecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna zasada :!: - nie stawia się auta pod samymi drzwiami marketu tylko w najdalszym zakamarku, tam gdzie nie ma nikogo (wiem wiem zawsze się znajdzie debil,który też tam stanie i choć będzie miejsca na 50 aut to jeszcze drzwi przyblokuje) - lepiej przejść te 100m niż potem mieć obicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam pod blokiem, ale na szczescie w takim miejscu, ze auta stoja jedno za drugim, wiec drzwiami mi nikt nie obije. Wszystkie obicia na drzwiach pozbieralem pod marketami. I jedno pod blokiem kumpla, na moich oczach babka wysiadala z prawej strony i mi w lewe drzwi (ja wlasnie do samochodu dochodzilem). Ale jej sie glupio zorbilo jak zobaczyla ze to moj samochod, a ja od siebie tez pare slow dodalem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu gdzie mieszkam, to polowa aut jest poobijana ze wszystkich stron, a parkingi przed marketami to szkoda gadac, sa bardzo ciasne. miejsca na dwa auta a stanowisk namalowanych 3 i jeszcze slupy z obu stron, masakra dla lekko wiekszych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marketów to jest chyba jedne wyjście na ciasne miejsca parkingowe - fakt są ciasne - parkować na dwóch stanowiskach pośrodku :D Ja tak zawsze robie bo wtedy można spokojnie wyjść z 3-drzwiowej Megane i inni nie obijają jej swoimi drzwiami :-)

Wiem wiem - to jest beszczelne i chamskie, ale cóż jak parkować to na dwóch miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!