Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ile wchodzi oleju do 16.16v?


remekpawlak

Rekomendowane odpowiedzi

Oliwy wchodzi 4,5. Rozrzad zalecany jest miedzy 80,000 a 120.000. A tu dla niedowiarkow jak ktos umie po niemiecku wyciag z serwiowego progrmu :)

 

1 oder mehrere Riemen + 2 Rollen (Spann- oder Umlenkrolle) - Dient der Synchronisation zwischen der Nocken- und der Kurbelwelle.

 

Austausch des Sets zwischen 80 000 und 120 000 km

 

Wenig Do-it-Yourself für dieses Produkt, da sehr technisch und spezifisch - für Motoren von 1.4 L bis 2.0 L bzw. von 1.8 L bis 2.5 L

 

Es sollte der gesamte Kit ausgetauscht werden (der Preis liegt leicht unter dem der Einzelteile).

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam chetnie pomoge jak ktos cos potrzeboje niech pyta. Napeno podam pewne wiadomosci.

 

[ Dodano: 2007-04-07, 20:13 ]

bronius, A fakt n iema ASO w Zgorzelcu ale jest w Goerlitz. :)

 

[ Dodano: 2007-04-07, 20:15 ]

bronius, Co do faktur. Ufasz tak ASO. ???

 

[ Dodano: 2007-04-07, 20:16 ]

bronius, Podaj nr vin to ci powiem co nieco o twojej brycce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie upieram, tylko wszystkie informacje jakie posiadam (instrukcja, faktury, rozmowy) jednoznacznie wskazują na na taką ilość oleju. Skoro twierdzisz, że jest 4,5, może i tak jest, ale ja się z czymś takim nie spotkałem. Jako użytkownik w sumie trzeciego Renault z kolei też co nieco wiem o tych autkach. Wiadomo, że jeśli jesteście mechanikami z ASO to znacie je na wylot bo macie z nimi do czynienia na co dzień, macie szkolenia itp. Jednakże, znam ASO w Warszawie, które poprawnie linki sprzęgła nie potrafiło założyć...I 3 razy jeździłem do nich na poprawę. W końcu pojechałem do pierwszego lepszego warsztatu i problem zniknął. (ASO pomijało jedną przelotkę) Tak, że mechanicy też nie są nieomylni, jak wszyscy. Oczywiście tu bez żadnych podtekstów do Was.

 

Co do faktur, ufam, bo moje autko zawsze dotyka tylko jeden konkretny, zaufany mechanik...

 

denniszgc i serwisant, Ja nie wyjeżdżam do Was z pretensjami, nie dodałem smileya do komentarza i stąd Wasze oburzenie. Zaraz to poprawię :)

 

Pozdrawiam i życzę Wam radosnych i pogodnych Świąt. :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!