FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl Reklama: Oryginalne części do Renault w iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
Videorejestrator do samochodu
Autor Wiadomość
ghorg 

Auto: R
Silnik: Clio
Wysłany: 2017-01-12, 14:34   Videorejestrator do samochodu

Dużo jeżdżę. Często jetem świadkiem śmiesznych, groźnych i strasznych sytuacji. Zastanawiam się nad zakupem kamery dla bezpieczeństwa. Na co należy uważać przy jej zakupie?

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

roberton 

Auto: Clio
Silnik: 1,2
Wysłany: 2017-01-13, 07:40   

Właściwie są dwie opcje.
Jeżeli jeździsz po krajach europejskich w których nagrywanie jest zabronione (taką listę można znaleźć w internecie), to aby nie narażać się na ewentulne konsekwencje prawne, warto ukryć. Ot chociażby w takim lusterku wstecznym.
Druga opcja, to rejestrator z wbudowanymi dwiema kamerami - nagrywającymi to co się dzieje przed i wewnątrz auta. Patrz jeszcze na kamery pl - widziałem, że tam w zakładce z kamerami samochodowymi mają dużo tego.

coron 

Auto: Renault
Silnik: 1.6
Wysłany: 2017-05-22, 22:06   

Ja natomiast od jakiegos czasu jezdze na rozne zlecenia zwiazane z moja firma po Polsce. To co sie dzieje czasami na drodze przechodzi ludzkie pojecie. Juz pare razy fartem udalo mi sie uniknac nieprzyjemnych sytuacji, ale bez rejestratora raczej nie da sie pojechac dalej niz do najbliszego sklepu po bulki. Zastanawiam sie nad jakims urzadzeniem tak w cenie 400-500pln. Jesli chodzi o parametry techniczne to w zupelnosci wystarczy mi jakosc 720p .. wyzsza nie ma sensu wedlug mnie. Polecicie co wybrac w tym przedziale cenowym? Dodatkowo widzialem sa ciekawe promocje tutaj http://alerabat.com/kody-...tointegrator-pl przy pierwszym zakupie mozna troche zaoszczedzic. Jesli mozecie to zerknijcie do tego sklepu i doradzcie co wybrac. Im wiecej propozycji tym lepiej - szerokiej drogi!

utilom 

Auto: Renault Megane
Silnik: 1.2 TCE
Wysłany: 2017-05-25, 10:02   

videorejestrator to świetna sprawa. Musisz uważać zeby nie naciąć się na jakieś chińskie dziadostwa... Zwróć uwagę na recenzję na youtube. Podobno Xiaomi zrobiło całkiem niezły rejestrator za śmieszne pieniądze. Musisz zwrócić uwagę na jakość wideo i na to jak nagrywa w nocy.

Tropek 

Auto: Rover 200 1.4 Si
Silnik: 1.4
Wysłany: 2017-06-08, 21:27   

Ja bym to zostawił zawodowcom... Co może być najlepsze rozwiązanie...

Odpowiedz do tematu