FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl, www.renaultforum.pl, www.mechatronika.eu, www.ruzam.pl, Reklama: Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
prosba o sprawdzenie VIN
Autor Wiadomość
Szaman 

Auto: renault laguna
Silnik: 1.9 dci
Wysłany: 2009-06-16, 19:23   prosba o sprawdzenie VIN

Witam mam wielka prosbe zeby ktos mi sprawdzil nr VIN mam do kupienia lagunke 1.9dci ladnie wuyglada i wogole cacy tylko chcialbym sie upewnic czy nie byl cofany licznik i czy nie bylo cos jeszcze przy niej robione bede bardzo wdzieczny za pomoc :)
VF1B56W0522119041
jest to dla mnie bardzo wazne i bede wdzieczny nie zmiernie

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

Tomik 
Mod Team

Auto: GRAND SCENIC II ph I /SAXO II
Silnik: 1,9 dci / 1.1 i
Wysłany: 2009-06-16, 19:31   

Najlepiej zrobisz jak podejdziesz do ASO i tam sobie sprawdzisz.Takie cosik jest bezpłatne i panowie powiedzą Ci wszystko o tym autku jeśli oczywiście było serwisowane w ASO .
Ja bym nie ryzykował kupna przed sprawdzeniem autka dokładnie .No i warto było by podjechać by sprawdzić czujnikiem grubość powłoki lakierniczej i całą resztę . :-D

korzik82 

Auto: LAGUNA II PHI
Silnik: 1.9DCI
Wysłany: 2009-10-15, 21:11   

z tym jest tez troszkę lipa bo mogą cos powiedziec jak autko było kupione w Polsce..tylko.. ja mam sprowadzone z ksiązką itd i mogą powiedziec tylko kiedy i przy jakim przebiegu był wykonany ostatni przeglad

Tomik 
Mod Team

Auto: GRAND SCENIC II ph I /SAXO II
Silnik: 1,9 dci / 1.1 i
Wysłany: 2009-10-15, 21:38   

No ,a to Ci nie wystarczy? . Jeśli było serwisowane w SO do końca to powiedzą Ci wszystko o nim :-D

korzik82 

Wysłany: 2009-10-17, 08:43   

w moim przypadku mam 121000na liczniku a ostatni serwis by na 90000... i teraz nie wiadomo czy te 121 jest oryginalne bo równie dobrze może miec 221 tys km i tą stówe cofnieta i tego nie dojdziesz... dlatego te sprawdzania po vinie :lol: sami pracownicy w serwisie się smieją jak to wpada gosciu zeby sprawdzic mu auto a po podłązzeniu do kompa wyjdzie mu 150 tys i jest ok.. a po aucie widac ze ma 2 razy tyle :lol w serwisie powiedzą tylko KIEDY AUTO BYŁO U NICH OSTATNI RAZ I PRZY JAKIM PRZEBIEGU. a to nic nie mówi i nie daje zadnego poglądu na te cyferki co są u nas na liczniku... trzeba przy zakupie trzeba liczyć na uczciowśc sprzedającego... własnie, uczciwość.. czy takie słowo wogóle jeszcze istnieje :lol: w naszych czasach już nie...

Prezes 
Mod Team

Auto: L II Ph II
Silnik: 2,0 dCi
Wysłany: 2009-10-17, 08:54   

korzik82, Czasami daje bo jak powiedzą auto było u nas z przebiegiem 186 tys. a gość widzi na liczniku 86 to już wie że było kręcone :!:

korzik82 

Wysłany: 2009-10-17, 14:28   

w tą strone tak ale jak powiedzą ze ostatni przebieg był 86 a auto ma np.98 tys to nie wiadomo bo może to byc oryginalny przebieg a równie dobrze może miec 198 lub 298 tys...tego nikt nie dojdzie :-D

Prezes 
Mod Team

Wysłany: 2009-10-17, 14:32   

A no może :-) Wtedy pech ;-)

skrodzki 

Auto: auto
Silnik: silnik
Wysłany: 2010-04-20, 10:59   

Witam, czy istnieje europejska baza online do sprawdzania historii po nr vin, coś jak www.sprawdzhistorie.pl dla aut z USA czy Kanady?

Prezes 
Mod Team

Wysłany: 2010-04-20, 19:35   

skrodzki, Nie. Udaj się do ASO z dokumentami to oni mają możliwość.

Odpowiedz do tematu